Prelegenci

Iwona Suchomska

Iwona Suchomska

Firma: Keystone Consulting

Stanowisko: prezes zarządu

HR-owiec, asesor, doradca, manager, pedagog, filolog. Prywatnie miłośniczka muzyki, poezji i sztuki, w tym kulinarnej. Kobieta przedsiębiorcza, twardo stąpająca po ziemi, z duszą społecznika filolog angielski, pedagog i specjalista HRM.

Od 2006 roku prowadzi firmę Keystone Consulting, której głównym celem jest zwiększanie efektywności zasobów ludzkich w organizacji, poprzez odpowiednie dopasowanie, rozwój i stałe motywowanie Pracowników. Razem z zespołem Konsultantów wspiera Klientów w procesach zmian, którym nieustannie podlegają firmy i ich pracownicy.

Od początku swojej kariery zawodowej Iwona kieruje się filozofią Kaizen – ciągły proces usprawnień, czyli ciągły rozwój. Przyszłość branży HR-owej widzi w stałym i sukcesywnym doskonaleniu i realizowaniu tego, co wydaje się niemożliwe do osiągnięcia na pierwszy rzut oka. Poszukuje nowatorskich rozwiązań, będących odpowiedzią na dynamikę dzisiejszego zmieniającego się świata. Wierzy, że technologie pozwalają na szybszą i lepszą implementację nowych rozwiązań dla organizacji – rozwiązań dopasowanych do potrzeb ludzi, ludzi reprezentujących wszystkie aktywne zawodowo pokolenia

Jako nauczyciel z przekonania, promując potrzebę odpowiedniego dopasowania i stałego motywowania do rozwoju, podjęła się projektu skierowanego do młodych ludzi na początku ich życia zawodowego, mającego na celu pomoc w znalezieniu tej pierwszej, właściwej, dopasowanej do ich potrzeb i możliwości pracy. Efekt to kilkuset nowych, zadowolonych pracowników z konkretnymi kwalifikacjami, którzy zasilili szeregi śląskich przedsiębiorstw.

Iwona Suchomska - informacje w skrócie:

CEO/Założycielka Keystone Consulting, firmy konsultingowej specjalizującej się w obszarze HR https://www.keystone.com.pl/

Założycielka startupu Eazy2Assess https://www.eazy.market/

Partner Thalento® w Polsce

HR-owiec: asesor, doradca, manager.

Propagatorka praktycznego zastosowania filozofii Kaizen.

Społecznik z przekonania.